85310AYI-21LNT
ALIXIN STOCK (HONG KONG) CO., LIMITED
Contact Now
85310AYI-21LNT
Category : Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing Clock Buffers, Drivers
Ratio - Input:Output : 1:5
Type : Fanout Buffer (Distribution)
Product Status : Obsolete
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tape & Reel (TR)
Differential - Input:Output : Yes/Yes
Series : -
Input : HCSL, LVDS, LVHSTL, LVPECL, SSTL
Supplier Device Package : 32-TQFP (7x7)
Mfr : Renesas Electronics America Inc
Frequency - Max : 700 MHz
Voltage - Supply : 2.375V ~ 3.8V
Package / Case : 32-LQFP
Output : ECL, LVPECL
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C
Number of Circuits : 2
Base Product Number : 85310A
Description : IC CLK BUFFER 1:5 700MHZ 32TQFP
Contact Now
Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 1:5 700 MHz 32-LQFP